Založ si blog

Prečo ľudia volia , ,extrémistu, , a prečo socialistu?

Neviem či ja som taký múdry, alebo ,,ONI,, takí sprostí keď to tiež nevidia, ale už chvíľu hovorím, že keď to takto pôjde ďalej s ,,riešením,, cigánskych móresov viď. Dobrovodský; viď. Mercedesy, SuperBéčka atď. pred domami celý život nezamestnaných spoluobčanov; viď. prípad kedy cigánka za to, že príde do potravín a pichá prstom do jedného jogurtu za druhým za účelom ich koštovania, dostane ODŠKODNÉ plný košík potravín zdarma, ktorý uhradí predavačka, ktorá ju prišla zabrzdiť – a to z dôvodu, že ju cigánka obvinila z toho, že je rasistka a nadávala jej do cigáňov; viď. prípady X ľudí, ktorí si radšej prestali svojpomocne dopestovávať zeleninu vo vlastných záhradkách, lebo im ju vždy celú vyrabovali miestny R, namiesto toho, že by si sami niečo zasadili a vypestovali… A viď. ďalších tisíc prípadov… Už dávno to vidím, že keď to takto pôjde ďalej, tak nebude trvať dlho a budeme mať Kotlebu nieže vo VÚC, ale v Parlamente…

 

A teraz sa všetci čudujú ako ,,mačka chvostu,, že koľko dostal Kotleba hlasov. Teraz všetci spúšťajú ALARM, lebo čo sa to deje! A samozrejme jediné čo riešia je TÁ SKUTOČNOSŤ, že dostal tak veľa hlasov a nie to prečo ich dostal…

Pán premiér, ako vždy najšikovnejší a najklzkejší účastník tejto našej Slovenskej tragédie ako prvý zo seba zhodil zodpovednosť, ktorú spolu zo všetkými svojimi ,,štandardnými,, spolupútnikmi nesie a ako vždy to zároveň šikovne využil na prisúdenie tejto zodpovednosti Pravici. Pán Poriadok proste vie ako na to.

 

Treťosektoroví akti.. pasivisti sú radi, že majú o čom písať a antifašistom sa pomaly začínajú ježiť vlasy a chlpy na zátylku, ako keď sa v ringu odrátavajú posledné sekundy pred úvodným gongom. Chystajú sa na boj…

—-

Muselo to takto dopadnúť? Určite nie…

 

Možno by stačilo tak málo a všetko by bolo inak. Stačilo by, keby sa tých 20 rokov uplatňovala spravodlivosť rovnakou mierou… Možno by stačilo, keby zlodej, podvodník či výtržník vždy dostal priúčku. Keby mimovládky a náš štát po nahlásení problému nechytil stránku vinníkovi, ale poškodenému. Keby namiesto toho, že označí Dobrovodského za rasistu, označí tých HUMUSÁKOV za humusákov. Keby riešil ich HUMUSÁCTVO a SPRÁVANIE neprijateľné pre majoritné obyvateľstvo tejto krajiny (ktoré ich navyše platí zo svojich daní) a snažil sa ich prevychovať namiesto toho, že zavrie oči a nechá toho NEPRISPÔSOBIVÉHO PREHNANE NÁROČNÉHO RASISTU DOBROVODSKÉHO topiť sa vo svojich .. vo viete čom.

 

Alebo keby Vaša čierna stavba bola akceptovaná tak isto ako tá Rómska…

 

Možno, keby Štát a Ľudskoprávny pasivisti držali s nami, majoritnými obyvateľmi, platičmi daní, tak by to vyzeralo inak. V ich očiach má vždy pravdu Róm, prípadne niekto z inej menšiny (ale pri Kotlebovi sa bavíme hlavne o Rómoch, čo sú v drvivej väčšine čistý poberatelia, ktorí ničím neprispievajú) a doteraz neviem prečo (je to pohodlnejšie???).

Prispôsobiť sa máme mi, ktorí platíme celé toto predstavenie a celý ich pobyt.

Nieje to choré? Neznie to divne? Nieje na hlavu postavené, že sa člen majortinej časti spoločnosti cíti diskriminovaný voči menšine?

 

Nikto im nikdy (neberme teraz do úvahy neofašistov) nechcel brať ich zvyky a tradície. Ale nemôžeme za súčasť ich tradícií považovať vypúšťanie výkalov v strede dvora, pľutie na autobusárov, ochutnávanie jogurtov v obchode pichaním prsta cez viečko či kradnutie alebo urážanie ,,gádžov,, a vysmievanie sa im do tváre; jednoducho porušovanie dobrých mravov, zásad slušného správania a platných zákonov!

 

Keď ich niekto chce mať ako nedotknuteľný chránený druh, nech sa usiluje o to zriadiť im rezerváciu na štýl Amerických indiánov alebo ich vlastný štát!

 

O podobe a charaktere krajiny, o jej písaných aj nepísaných pravidlách správania sa a ,,dobrých mravoch,, vždy rozhoduje a rozhodovalo predovšetkým majoritné obyvateľstvo. Ani nie, že rozhodovalo. Tieto pravidlá sa samostatne a prirodzene vyvíjali stovky rokov do podoby v akej sú. Chceme aby sa dnes súčasťou týchto pravidiel stalo správanie sa Dobrovodského susedov? Štát nám svojim riešením resp. neriešením situácie dáva jasnú odpoveď – ÁNO. No my máme právo a povinnosť povedať NIE!

 

Minimálne preto, že to celé platíme a je nás oveľa viac, ale samozrejme aj preto, že to musí vidieť aj slepý, koho správanie je napr. v spore (Dobrovodský vs. Susedia) to civilizovanejšie…

 

V demokratických voľbách do VÚC 9. 11. 2013 niektorí obyvatelia Bansko Bystrického kraja svoje NIE povedali. Kto im to môže zazlievať?

 

Keď chceli stabilitu a sociálne istoty, volili toho, kto im ich sľuboval…

 

Dnes sa musíme otvorene spýtať – Prečo teraz volia Mariána Kotlebu?

 

Šok! Róbert Fico sa vzdáva kandidatúry a bude voliť Andreja Kisku!

23.03.2014

Všetko sa udialo dnes o 19 00, keď Róbert Fico spoločne so svojim volebným štábom uznali niektoré závažné skutočnosti a vyvodili zodpovedajúce dôsledky. Predovšetkým si uvedomili, že viac »

SMER – Svojvoľná Diktatúra -> je to stále jasnejšie

24.01.2014

Tak veľmi sa čudujem tým 30 či 40 % voličov. Ako môže byť niekto tak nekonečne zaslepený, ba až vyslovene HLÚPY (ak chápeme hlúposť ako Imanuel Kant - ako nedostatok súdnosti). Ja sám viac »

Fico prezidentom = Diktatúra SMERu SD, alebo nová Totalita. ..

07.01.2014

Nie.. Toto by sme skutočne nemali dovoliť.. Situácia v ktorej budú všetky dôležité funkcie štátu zastávať členovia jednej strany, jednej ideológie a jediného SPRÁVNEHO zmýšľania a viac »

Marian Kočner, súd, zmenky

Polícia vedie stíhanie za Kočnerove motáky

20.01.2019 18:02

Spomína sa na nich aj meno špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika.

banská štiavnica, mesto kultúry

Štiavničania začali odkrývať svoje rodinné striebro

20.01.2019 18:00

Toľko Štiavničanov neprišlo na Námestie Svätej Trojice ani na ostatné tri Silvestre dokopy.

Maine, park Baxter, zima, sneh, mráz, sane

Stred a východ Slovenska čaká mrazivá noc s teplotami až -20 stupňov Celzia

20.01.2019 17:52

Meteorológovia vydali pre niektoré okresy výstrahu 2. stupňa.

raketa, rusko, tos-1

Izrael oznámil, že zneškodnil raketu vypálenú zo Sýrie

20.01.2019 17:24

Oznámila to izraelská armáda po tom, ako Damask obvinil Izrael z leteckého útoku na juhu krajiny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 11
Celková čítanosť: 33490x
Priemerná čítanosť článkov: 3045x

Autor blogu

Kategórie